KONST / Litografier / Litografiskt blad 15338062
nr 1533 8062
Carl Larsson
(1853-1919), Sverige
Litografiskt blad, "Sankt Göran och prinsessan", yttermått inklusive ram: 51x67 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 10 april 2023
kl 20:15:16
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Carl Larsson
Läs mer om Carl Larsson